دختر خجالت بکش چرا نمی نويسی

هر روز خودمو فحش می دم که می می خوای بنویسی ٬می دونم که بعضی دوستهام هم کلی شاکین٬اما جدی جدی از سر کار که میام خسته ام و برام دیگه خیلی سخته که ساعتهای بیکاریم پای کامپیوتر بشینم و بنویسم...این هفته آخر کارمه و بعد از ۴ هفته به زایمانم حسابی وقت دارم که بنویسم مخصوصا در مورد یک سری سوژه هایی  که خانم شین به بهاره پیشنهاد داده (از مادر شوهر و...03.gif).

این یک هفته رو هم صبر کنین من زودی میام .

/ 5 نظر / 34 بازدید
خانم شين

واقعا خجالت بکش!!‌من کی سوژه بد بد دادم؟ يادم نمياد. فکر کردم می خوای از هوش متعادل بنويسی!! ای خدا من اين همه مطلب خوب می نويسم اونوقت ببين دوستای من چطوری تيشه به ريشه من می زنن!! نمی گين شوهرم اينجا رو می خونه؟

طاهره

شين جان ٬ اصلا فکر بد نکنی ها٬ وقتی سوژه از مادر شوهره ٬معلومه که در مورد چيزهای خوب... چرا بد بين شدی

مرضيه

طاهره جان فعلا مهم سلامتی تو و نينيه.....مواظب خودت باش...خودتون البته!

دانشجویان آزادیخواه و برابری طلب دانشگاههای سراسر

از امروز گروه هايي با نام "ناصحان" با انجام مانور "تذکر لساني" موجوديت خود را اعلام مي کنند.گروه ‏ناصحان متشکل از بسيجياني است که "آموزش هاي ويژه مربيان عفاف و حجاب" را گذرانده اند.‏ گروه هاي "ناصحان" به دنبال آماده شدن لايحه تشکيل "وزارت امر به معروف و نهي از منکر" توسط دولت، ‏تشکيل شده و به نظر مي رسد که آنها قرار است نيروي لازم براي تشکيل اين وزارتخانه را آماده کنند. مانور تذکر لساني امروز و در اولين روز از هفته "امر به معروف و نهي از منکر" در سراسر کشور به اجرا در ‏مي آيد. مجريان اين مانور گروه هايي هستند که فرماندهان بسيج آن را "گروه ناصحان" نام داده اند.‏

الهه

سلام طاهره جون...چمتوری؟ زودتر این نینی تو بدنیا بیار بکن بیا اینجا...امروز الهام ما رفت دلمون برات تنگیده....