سال نو مبارک

عید کریسمس همگی (با کمی تاخیر)مبارک. امروز  روز آخر ساله ٬ دارم فکر می کنم به اینکه چه تصمیمهای برای سال آینده می تونم بگیرم...یک جوریه٬اصلا حس تحویل سال نو را ندارم٬ شاید بخاطر مبهم بودن سالی که در پیش دارم...نمی دونم..نوروز هم اگر اینجا باشم همین حس خواهم داشت...دیگه هیچ نوروزی دلم نمی خواد اینجا باشم٬ دوستانم میگن اگه اینجا بچه داشته باشی ٬تمام این حسها برمی گرده...شاید اونها راست می گن...شاید بخاطر نی نی همه این حسها ایجاد بشه.

دیروز از آخرین سفر دو نفره برگشتیم٬ اولین سفر خیلی آروم من و کیان بود٬ هر ۳ ساعت می بایستی به هتل برمی گشتیم٬توان گشتهای طولانی را نداشتم٬ فکر می کردم که تو بروکسل دیگه از زبان هلندی می تونم استفاده کنم٬ اما نگو که بروکسل با بقیه قسمتهای بلژیک فرق داره و مردمش فقط فرانسوی حرف می زنند یا ترجیح می دن به این زبان حرف بزنند. آها یک تصمیم خوب برای سال دیگه ٬باید فرانسه یاد بگیرم تا کمتر محتاج آقای همسر باشم.

سفر خوب ولی عجیبی بود٬ هم نی نی بود هم نبود ٬در کنارمون نبود اما همراهمون بود تو ذهن هردومون ٬ هر جا رو که نگاه می کردیم تصور اینکه دفعه بعد نی نی را هم اینجا میاریم ٬حس خاصی می داد و البته تمام خریدها برای نی نی بود.

امشب می ریم خونه دوست کیان  RUUD که شب سال نو رو اونجا جشن بگیریم ٬ اینجا رسم که کریسمس با خانواده و سال نو را با دوستان جشن بگیرند. امشب جای patrick ٬ joost ٬بهاره و ین خیلی خالی خواهد بود.

سال خوبی داشته باشین.

 

/ 9 نظر / 15 بازدید
مرضيه

سلام سال نو مبارک ...منتظر خبرهای خوب هستم

مرضيه

کجائی؟ حالت خوبه؟ بی بی چطوره؟

طاهره

مرضيه جان٬من حالم خوبه و نی نی هم همينطور فقط به شدت تنبل شدم و کم می نويسم

پروين

ای بابا جای من و اعظم هم خالی بوده پس کلی! ايشالا سال ديگه با آقامون تشريف مياريم همه دور هم! بگو ايشالااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا.....

خانم شين

کشتين ما رو با اين وبلاگ نوشتنتونا!!!

مرضيه

خانم شين

نه خير! اين طاهره قلی مرد بعد از تعطيلات!!

طاهره

من يک گردوی تنبلم

طاهره

پروينی ...اينشالاه