خريد با آهنگ نامجو

الان دارم آهنگهای محسن نامجو رو گوش میدم به این امید که یکیشو برای جشن کریسمس شرکتم انتخاب کنم...جدا که خیلی این مشهدی با حال می خونه مخصوصا اون جیغای بنفشش...کیان که خنده اش گرفته از جرات من با این موزیک و هی با نی نی حرف می زنه که مامان خل شده...فکر کنم این آهنگ ترنج رو انتخاب کنم.

تا آخر هفته باید یک پروژه که اینم برای مسابقه است تموم کنم و بعدش برای ۱۲ روز برم بخوابم

اینقدر خسته ام که نگو...دیگه شبها از مشت و لگدهای نی نی خوابم نمی بره...اینم یک نوع آمادگی سازی قبل از تولد نی نیه دیگه حتما22.gif

قراردادم برای ۳ روز در هفته کار کردن قطعی شد حالا کیان باید تلاششو بکنو که بتونه موافقت شرکت را واسه ۴ روز کار کردن بگیره. احتمالا نی نی را این دو روز تو مهد کودک کنار شرکت می ذارم ٬ دیگه بین هر چند ساعت باید این مسیر بین شرکت و مهد رو دو ماراتن بذارم ۲شاید به این هوا دوباره وضعیت جسمی هم به حالت قبل از زایمان برگرده.

امروز با مادر شوهر کالسکه و ساک نی نی رو سفارش دادیم ٬رنگ سبز شبرنگ ...خیلی قشنگه...هر موقع که چیزی واسه نی نی می خریم ٬کلی من و کیان بی طاقت می شیم که خلاصه کی نی نی میاد.

/ 7 نظر / 12 بازدید
خانم شين

راستی ۳ روز تو هفته بعد از چند ماه بايد بری؟

خانم شين

ای ناقلا! خارجی گير آوردی سيسمونی رو هم انداختی گردنشون؟ خيلی کلکی! در ضمن من خيلی از محسن نامجو بدم مياد. چرا يه آهنگ خوب از يه خواننده معقول مثل جلال همتی انتخاب نمی کنی؟!

طاهره

شين جان عزيز٬ در مورد سيسمونی همچنان رسم ايرانی رو در پيش گرفتم اما اصرار مادر شوهر بود که برای کادو به نی نی می خواد کالسکه بخره... در ضمن اونها هنوز از این رسم ایرانیها خبر ندارن به جز کیان از ۴ ماهگی نی نی اگه شرایط جسمی من خوب باشه ۳ روز می رم سر کار...البته اینجا قانون دیگه ای هم هست که می تونم تا ۶ ماهگی نی نی کار نکنم اما بعدش بستگی به رییس شرکت داره که چقدر باهات راه بیاد

خانم شین

هیچکدوم این چیزا واقعیت این رو که تو کلکی عوض نمی کنه!!

آقای الف

مشهدی جون ، نکن این کار و با بچه! یه محقق جدید تحقیق کرده مادرایی که در دوران حاملگی آهنگهای مزخرف (از جمله محسن نامجو) گوش کنن بچه اشون دچار جهش ژنتیکی میشه! خلاصه به اون طفل بی گناه رحم کن خواهر، خودت که چیزی نشدی، حداقل به اون معصوم ایرلندی! (ایرانی - هلندی ) رحم کن! ما از دور روی ماه خودت و بچه تو و شوورتو می بوسیم! زایمون کردی بیا ایران! قبلشم بیای خوبه، یه کم بیشتر می خندیم! (می بینی هیچ فرقی نکردم! روزگار همه رو عوض کرد جز من!)

طاهره

آقای الف جان٬ راستش من هم اميدی به عوض شدن تو نداشتم٬هی به شين می گفتم که اين اصفهانی تغيير بکن نيست اما کو گوش شنوا... بعد از زايمان حتما ميام اون موقع هم يک چيزی پيدا می کنی که بخندی!!!!

الهه

سلام تاتا..حال کردم از اينکه محسن نامجويی شدی! به قول خودم خيلی خوبه! ما بی صبرانه منتظريم اينجا.